Ahoj, dievčatá a chlapci,

ďakujem všetkým, ktorí pomohli svojím hlasovaním na mojom Facebooku spolu so mnou vybrať najkrajšie obrázky s najlepšími odpoveďami. Každý obrázok bol inak pekný a každá odpoveď bola inak zaujímavá. Najradšej by som vybral všetky. Nikto však nemusí byť smutný, pretože každému, kto sa na súťaži zúčastnil, som poslal malé darčeky. A tak to bude aj v novej súťaži na tému Počasie.

A toto sú VÍŤAZI SÚŤAŽE HRAD:

 

 

NICK García (5 rokov) z Lipian
Poslal dva obrázky, jeden s hradom vo vysokých horách a na druhom obrázku namaľoval a popísal, čím by mala byť hradná komnata vybavená.

Takže v komnate by malo byť:

"Dvere, stolíky, koberec, postele, skriňa."

 

RIŠKO JÁN Šimko (8 rokov) z Košíc
Veľmi sa mi páčil víťazný boj v brnení s drakom, ktorému šľahal z tlamy oheň. Asi chcel krásnu princeznú, ktorá stojí pri okne.

A napísal mi veľmi pekný list:

„Ahoj, Benny, volám sa Riško Ján Šimko a pochádzam z Košíc.

Posielam ti obrázok môjho dúhového hradu. Na mojom hrade nesmie chýbať: - studňa s vodou, - rytieri, - princezná, - draci na ochranu, - slniečko,- stromčeky, - čerstvá tráva pre zvieratká, - a ja - hradný pán."

ŠIMONKO Andrejčák (5 rokov) zo Senca
Namaľoval úplne ten najväčší hrad, aký som dostal. Hrad má 59 okien a 7 veží! Taký obrovský hrad patrí iste nejakému významnému kráľovi.Okrem toho tiež napísal:

„Správny stredoveký hrad by mal mať hradby, okná, delá, zbrane, vlajky a padací most a katapult a baranidlo“. 

Ďakujem všetkým, ktorí poslali obrázok, a aj keď nevyhrali, urobili mi veľkú radosť.

Teším sa na obrázky, ktoré mi pošlete do novej súťaže.

Váš kamarát

Benny Blu